۰۶ مهر ۱۳۹۶
مهر ۶, ۱۳۹۶

تفاوت لیپوماتیک و اولترازد

مهر ۶, ۱۳۹۶ ۰ دیدگاه

تفاوت لیپوماتیک و اولترازد

rencontre crunch برای این که به بررسی تفاوت لیپوماتیک و اولترازد بپردازیم ، در ابتدا توضیح کوتاهی در رابطه با عملکرد آنها می دهیم .

where can i buy childrens motrin

see url لیپوماتیک : تحت تاثیر لرزش پروپ دستگاه چربی بدن را تخلیه می نمایند .

الهيئة الاتحادية للجمارك تنظيم الخيارات الثنائية وسطاء اولترازد : امواج صوتی و حرارتی منجر به تخلیه چربی ها از بدن می شوند .

follow url

citas en linea barquisimeto تفاوت اساسی و اصلی لیپوماتیک و اولترازد :

click here در اولترازد به دلیل انرژی حرارتی دستگاه چربی خارج شده از درون اندام ها قابل بهره برداری و تزریق در سایر اندام ها نیست ، ولی در لیپوماتیک بافت چربی آسیب نمی بیند و قابل استفاده خواهد بود .

get link مزایای لیپوماتیک نسبت به سایر تکنیک ها :

trading on line per principianti ۱-مدت استفاده از گن مخصوص نسبت به دیگر روش ها بسیار کوتاه ست .

enter ۲- پوست به سرعت جمع می شود ..

follow link ۳- عمل جراحی لیپوماتیک با بی حسی موضعی و با کمک آرام بخش و خواب آور های بخصوصی امکان پذیر است .

http://genepease.com/?morfin=oversigt-over-danske-dating-sider&299=84 ۴- ورم و ترشح ناشی از جراحی دراین روش بسیار مختصر است .

rencontre femme roumaine serieuse ۵-در لیپوماتیک خطر عفونت خیلی کمتر است .

۶- تاکنون خطر آمبولی چربی در لیپوماتیک گزارش نشده است .

buy generic cialis online india ۷- اسپاسم و خستگی ناشی از عمل جراحی ، در لیپوماتیک نسبت به دیگر روش های ساکشن بسیار کمتر است و پس از عمل نیازی به بستری نمی باشد

how to buy diclofenac gel ۸- با این که جمع شدن پوست در تکنیک لیپوماتیک نسبت به سایر روش ها خیلی بهتر انجام می پذیرد ، اما ، در مواردی که شلی و افتادگی پوست بیش از حد باشد ، لازم است تا عمل جراحی انجام شود ، اما با تمام این تفاسیر ، عمل جراحی بعد از جراحی لیپوماتیک نسبت به بیمارانی که چرب آنها با روش های دیگری تخلیه شده است ،عمل جراحی ساده تر وبا برش کوچکتری انجام خواهد شد و در اکثر موارد آبدومینوپلاستی که به در آوردن ناف وتغییر محل ناف احتیاج است ، بعد از جراحی لیپوماتیک ، ناف را در جای خودمی توان حفظ کرد و افتادگی پوست زیر شکم را با برش محدودی رفع نمود .