14 آوریل 2019
آوریل 14, 2019

انتخاب جراح بینی

آوریل 14, 2019 0 Comment

انتخاب جراح بینی

برای انتخاب جراح بینی نکاتی وجود دارد که در ذیل به آن ها خواهیم پرداخت. ابتدا درباره جراحان بینی که در نزدیکی محل زندگی تان فعالیت می کنند تحقیق کنید.
به مطب یا کلینیک های زیبایی آن ها رفته و از نزدیک نمونه کار های شان را مشاهده کنید. از دستیاران آن ها اطلاعات لازم را به دست آورید. ( جراحی بینی )


با بیماران آن ها صحبت کنید.
یکی را انتخاب کنید.
پس از انتخاب با وی یک جلسه مشاوره داشته باشید.
در جلسه مشاوره از جراح بینی بخواهید اطلاعات لازم در رابطه با جراحی بینی را در اختیار شما قرار دهد.
هدف تان از جراحی بینی را برای وی شرح دهید و از او بخواهید بهترین روش را برای شما انتخاب کند.
نتیجه جراحی بینی کاملا به جراح بینی شما بستگی دارد.از آنجایی که بیشتر جراحی های بینی به منظور زیبایی انجام می گیرد پس پیشنهاد می شود بینی های سالم خود را به جراحان با تجربه که با تمامی اصول زیبایی شناسی آشنایی دارند بسپارید.

در صورتی که جراح بینی نتواند مراحل جراحی را به درستی پیش ببرد زیبایی به هیچ عنوان برای بیمار حاصل نخواهد شد .
بهترین جراح بینی تهران

دکتر علی میقانی ، جراح گوش و حلق و بینی ، جزو بهترین جراح بینی تهران می باشند که نتایج بسیار ایده آلی تا به امروز برای افراد به وجود آورده اند.

تجربه های بسیار موفق دکتر میقانی موجب شده تا همه افرادی که برای انجام جراحی بینی به ما مراجعه می کنند به نتیجه دلخواه خود دست یابند.

اگر علاقه دارید شما نیز یکی از این کاندیدا باشید و بهترین نتیجه را با دکتر میقانی تجربه کنید با شماره هایی که در سایت وجود دارند تماس بگیرید.
جراح بینی خوب

جراح بینی خوب می تواند به شما کمک کند تا نتیجه جراحی بینی تا حدودی زیادی به سلیقه شما شبیه باشد و هم اینکه سلامتی شما به مانند پیش از جراحی برقرار باشد و با گذشت زمان عوارض جراحی بینی برای شما به وجود نیاید.

جراح بینی خوب در ابتدا بیمار را معاینه می کند و درباره بینی و همچنین نتیجه جراحی زیبایی بینی وی را آگاه می سازد.

در صورتی که فردی اصرار برعمل بینی به فرم خاصی دارد جراح می تواند جراحی بینی را همان گونه انجام دهد و در صورت امکان نبودن آن بیمار را آگاه کند و عوارض این فرم بینی را برای وی مطرح کند .
نتیجه جراحی بینی

در جراحی زیبایی بینی جراح کاملا با دستی باز تغییرات را بر روی بینی انجام می دهد .نتیجه جراحی علاوه بر اینکه به مهارت و تخصص جراح بینی وابسته است به خلاقیت و همچنین اطلاعات جراح از زیبایی صورت و اجزای صورت بستگی خواهد داشت .
در صورتی که جراح بینی بتواند بینی را با اجزای صورت هماهنگ سازد صورت فرد بعد از عمل بینی جذاب تر خواهد شد.
در صورتی که جراحی بینی با مشکل روبه رو شود و جراح بینی در حین جراحی نتواند بینی را به درستی عمل کند فرد مطمعنا بعد از گذشت زمان نیاز به عمل ترمیمی بینی پیدا خواهد کرد که قاعدتا با وجود دست خوردگی بر روی بینی عمل سخت تری خواهد بود .