بهرام افشاری بازیگر «پایتخت» مهمان امشب «دورهمی» شد

بهرام افشاری، بازیگر سریال «پایتخت»، امشب، مهمان «دورهمی» مدیری خواهد بود.
به گزارش خبرآنلاین، برنامه «دورهمی» امشب (شنبه دوم فروردین ٩٩) با حضور بهرام افشاری، بازیگر سریال «پایتخت» و میثم ابراهیمی، خواننده پاپ، ساعت ٢٣ از شبکه نسیم پخش می‌شود.

«دورهمی» در تعطیلات نوروز، هر شب ساعت ۲۳ پخش و در ساعت‌های ۶ صبح، ۱۱ صبح و ۱۷ بعد از ظهر روز بعد باز پخش می‌شود.

«دورهمی» مدیری بهنام بانی را به فکر ازدواج انداخت/ آقای خواننده با «قرص قمر» و «سیبیل» خود سوژه خنده شد
شب گذشته بهنام بانی خواننده کشورمان، مهمان مهران مدیری در برنامه «دورهمی» شد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، ویژه برنامه «دورهمی» هر شب در ایام نوروز میزبان مهمانان مختلفی است. شب گذشته هم مهران مدیری با بهنام بانی خواننده پاپ کشورمان گفت‌وگو کرد.

در ابتدا بهنام بانی قطعه‌ای را با عنوان «قرص قمر ۲» اجرا کرد؛ سپس با توجه به هیجان بالایی که داشت و به نفس نفس افتاده بود، مدیری صبر کرد تا کمی حال مهمانش جا بیاید و بعد گفت و گو را آغاز کرد.

در ادامه، مدیری درباره سال ۹۸ از او سوال کرد و بانی گفت: همه سال‌های خداوند خوب است؛ بعضی وقت ها به ذهن خودم هم می‌آید که بگویم سال خوبی نبود، اما به نظرم تا آخرین لحظه باید به هم حس خوب بدهیم. به نظرم ۹۸ هم برای ما خوب بود و هم بد.

در بخش دیگر مدیری نسبت به تغییرات دکور نوروزی دورهمی توضیح داد و گفت: تغییراتی در دکور برنامه داشتیم؛ سفره هفت سین هم چیده شده و حتی به خاطرش چند کشته دادیم (خنده)

مدیری سپس سراغ سیبیل بانی رفت و گفت: «سیبیل جواب داد؟» و بانی جواب داد: برای من بله؛ خیلی‌ها البته سیبیل دارند، اما برای من خیلی تأثیرگذار بود. یک بار در کیش برای غواصی رفته بودم، مربی غواصی به من در زیر آب اشاره می‌کرد و زمانی که بالا آمدم گفت: «سیبیلات زیر آب هم همین فرمی بود» (خنده)

در ادامه گفت‌وگو مدیری به بهنام بانی گفت: سری قبل که دعوت شدی به برنامه ما «قرص قمر یک» را خواندی و اینجا هم از دومی رونمایی کردی. همینطور قرص‌قمر‌ها را نخوان که ما هم مجبور شویم مدام دعوتت کنیم. (خنده)

بانی در ادامه با خنده و ذوق گفت: می خواهید درباره قرص قمر دو توضیح بدهم؟ اما مدیری گفت: نه نیازی نیست (خنده) مدیری تا پایان برنامه به بانی اجازه نداد که در این باره حرفی بزند. هر بار اسم آن را می‌آمد بانی می‌خواست درباره آن توضیح دهد، اما مدیری می‌گفت فعلاً زمان توضیح آن نیست

بانی همچنین درباره برگزاری کنسرت‌های خیابانی هم گفت: شرایط و بستر آن فراهم نیست و اگر شرایط فراهم باشد، من اولین نفری هستم که اجرا می‌کنم.

او در پاسخ به سوال همیشگی مدیری درباره ازدواج با خنده اظهار کرد: ازدواج نکردم؛ فعلاً قصد ادامه تحصیل دارم. مدیری هم گفت: این جمله را کسانی می‌گویند که ناز هستند (خنده)

بانی در ادامه توضیح داد: ما هنرمندان بیشتر اوقات نیستیم؛ اجرا در شهر‌های مختلف سخت است و گناه دارد کسی که می‌خواهد با ما زندگی کند، اذیت شود. من فعلا قصد ازدواج ندارم.

در ادامه مدیری درباره معیارهای بانی برای ازدواج و انتخاب همسر پرسید و بانی گفت: وقتی آدم به چیزی فکر نمی‌کند، چه معیاری می تواند داشته باشد؟! شاید البته معیار‌های خودم را خودم نابود کردم؛ می‌خواستم همه تمرکزم را روی موسیقی بگذارم اما می‌توانستم ازدواج هم بکنم.

مدیری هم با خنده گفت: بدون اینکه من کاری کنم، خودش دارد به نتیجه می‌رسد که قصد ازدواج دارد.

بانی همچنین درباره حضورش در سریال «پایتخت ۶» گفت: به دعوت گروه پایتخت و محسن تنابنده در یکی از قسمت‌ها حضور دارم و یکی از آهنگ هایم را اجرا می‌کنم.

در پایان برنامه بانی قطعه دیگری را اجرا کرد و مدیری به او اجازه داد تا درباره قرص قمر دو توضیح بدهد.