17 آوریل 2019
آوریل 17, 2019

جراحی بینی فانتزی

آوریل 17, 2019 0 Comment

جراحی بینی فانتزی

جراحی بینی فانتزی یکی از پرطرفدارترین جراحی های زیبایی در میان بانوان می باشد، در این نوع جراحی ، بینی بسیار کوچک ، سربالا و کمی قوس دار می شود. قابل ذکر است این نوع مدل بینی برای افرادی که دارای بینی های گوشتی و بزرگ هستند، توصیه نمی شود چرا که پوست بینی در آن ها ضخیم بوده و تغییرات ایجاد شده بر روی بینی فرد را به خوبی نشان نمی دهد. ( جراح بینی لرستان )
در جراحی بینی فانتزی به چه نکاتی باید توجه کرد:

در جراحی بینی فانتزی سوراخ های بینی نباید بیش از حد کوچک شود چرا که باعث اختلال در عملکرد تنفسی بیمار می شود.

با توجه به اینکه بینی در مرکز صورت قرار دارد، بهتر است تناسب بین اجزا حفظ شود.

جراحی بینی فانتزی
بینی نیمه فانتزی چیست ؟

بینی نیمه فانتزی به بینی گفته می شود که میزان قوس روی بینی نسبت به بینی فانتزی کمتر و نسبت به بینی طبیعی بیشتر باشد.
تفاوت بینی فانتزی و بینی طبیعی چیست ؟

یکی از مهم ترین تفاوت های بینی فانتزی و بینی طبیعی در زاویه بین بینی و لب می باشد که این زاویه در عمل جراحی بینی فانتزی حدود ۱۰۵ درجه و در جراحی بینی طبیعی حدود ۹۵ درجه می باشد.
اقدامات قبل و بعد از جراحی بینی به شرح ذیل می باشد:

یکی از مهم ترین اقدامات قبل از جراحی بینی فانتزی انتخاب بهترین جراح بینی فانتزی می باشد.
برای انتخاب بهترین جراح بینی می توانید از دوستان و آشنایان خود پرس و جو کنید.
پس از انتخاب به مطب جراح بینی مورد نظر رفته و نمونه کارهای او را مشاهده کنید.
برای مشاهده نمونه کارهای دکتر علیرضا ریحانی ، بهترین جراح بینی در خرم آباد ، می توانید به گالری تصاویر وب سایت یا صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.
برای کسب اگاهی بیشتر درباره اقدامات قبل از جراحی بینی و مراقبت های بعد از جراحی بینی بهتر است به مقاله هایی که دکتر علیرضا ریحانی تهیه نموده و در سایت ایشان موجود می باشد، مراجعه کنید.

جراحی بینی فانتزی در بانوان

اغلب خانم ها صورت هایی با استخوان بندی ظریف و اجزای کوچک داشته و به همین دلیل بینی فانتزی یا عروسکی بسیار برای آن ها مناسب می باشد.

همچنین بسیاری از خانم ها برخلاف آقایان تمایل دارند تا نتیجه جراحی بینی در صورت آن ها به وضوح قابل مشاهده باشد، بنابراین می بایست بینی خود را به فرم فانتزی جراحی کنند زیرا در فرم طبیعی تنها ایرادات و نقص های بینی برطرف شده و بینی خیلی سربالا یا قوس دار نمی شود.

جراحی بینی فانتزی

عوارض جراحی بینی فانتزی

در برخی از موارد بیماران به جراح بینی اصرار می کنند که بینی شان را بیش از اندازه کوچک و سربالا نماید، در این صوت ممکن است فرد دچار مشکلات تنفسی شود.

هرچند اگر افراد برای انتخاب جراح بینی خود زمان لازم را صرف کرده و یک جراح بینی خوب را انتخاب نمایند، احتمال بروز عوارض ناشی از جراحی بینی بسیار کم خواهد بود.

یک جراح بینی خوب و با تجربه اگر فرد از جراحی بینی انتظارات غیرمعقول داشته باشد، سعی می کند تا او را منصرف کند و بینی فرد را با در نظر گرفتن خواسته های او و تناسب با دیگر اجزای صورت جراحی خواهد کرد و به دلیل داشتن تجربه و مهارت زیاد، عارضه ای در حین جراحی بینی در فرد بروز نخواهد نمود.