16 مارس 2020
مارس 16, 2020

لیپوماتیک چگونه انجام می شود

مارس 16, 2020 0 Comment

لیپوماتیک چگونه انجام می شود

مطالب این مقاله ارائه دهنده ی موضوع دستگاه لیپومایتیک می باشد، اگر برای رسیدن به تناسب اندام، تصمیم گرفته اید از دستگاه لیپوماتیک استفاده کنید، مطالب این سایت و همچنین این مقاله می تواند به شما کمک کند تا آگاهی لازم را به دست آورید.

به دین منظور در ابتدا توضیحی درباره ی معضل چاقی می دهیم و سپس می پردازیم به روش های برطرف کردن آن که دستگاه لیپوماتیک نیز جزو آن روش ها قرار دارد. ( لیپوماتیک چگونه انجام می شود )

 

مشاوره :
پیش از آن که بخواهیم درمورد روش های لاغری و همچنین دستگاه لیپوماتیک صحبت کنیم بهتر است چند نکته ی مهم را بدانید.

قبل از انتخاب دستگاه برای برطرف کردن اضافه وزن، مراجعه به پزشک می تواند در انتخاب شما تاثیر گذار باشد. با مراجعه به جراح مورد نظرتان می توانید دریابید آیا دستگاه انتخابی شما می تواند برای رسیدن به تناسب اندام نتیجه ی مطلوبی را به شما دهد یا خیر. پس در نتیجه بیمار با رفتن نزد پزشک خواهد دانست آیا کاندید مناسبی برای استفاده از آن دستگاه می باشد یا خیر، پس از قطعی شدن و انتخاب دستگاه با مشورت پزشک،حال نکات و اقداملت قبل و پس از جراحی به شما گفته خواهد شد، رعایت به نکات گفته شده نیز یک امری ضروری می باشد و کوتاهی در آن می تواند بر روی نتیجه ی جراحی تاثیر منفی بگذارد به دین منظور اطلاعاتی که پزشک در اختیار شما قرار می دهد را جدی بگیرید. ( لیپوماتیک چگونه انجام می شود )

مقدمه :
از نظر پزشکان چاقی یک بیماری محسوب نمی شود بلکه مشکلاتی که پس از زیاد شدن چربی در بدن ایجاد می شود، باعث می شود چاقی نیز جزو بیماری ها به حساب آید.

زمانی که حجم چربی در بدن زیاد شود تنفس در فرد نیز دچار مشکل می شود و یا رگ های قلب با جمع شدن چربی ها دور قلب را احاطه می کنند. این مشکلات سبب شده است که افراد به دنبال راه حلی مناسب، آسان و سریع برای از بین بردن چربی ها باشند.( لیپوماتیک چگونه انجام می شود )

دستگاه لیپوماتیک می تواند روش مناسب برای رفع چربی ها باشد.

لیپوماتیک چگونه انجام می شود :
دستگاه لیپوماتیک به واسطه ی ارتعاش و امواج اینفراسونیک و همچنین نوسان ثابت ،دور محوری (Nutation) بافت های چربی را از منطقه ی اتصتل برقرار می شود آن ها از هم جدا می کند و بدون آن که سلول ها را تخریب کند، بافت چربی را سالم از زیر پوست از طریق عمل ساکشن خارج می کند