20 آوریل 2019
آوریل 20, 2019

کاربرد میکروابریژن

آوریل 20, 2019 0 Comment

کاربرد میکروابریژن

میکرو ابریژن یکی از دستگاه های به کار گرفته شده در درمان و رفع ایرادات پوست است . کاربرد میکروابریژن در جوانسازی پوست و زیبا شدن ظاهر پوست می باشد . ( کلینیک زیبایی )

بر طرف کردن چین و چروک ، ملاسما و تمامی لکه هایی که در طول زندگی و غیر مادر زادی روی پوست ظاهر شده ، از بین بردن اسکار آکنه و جوش ، رفع اسکار آبله و به طور کلی شفاف سازی و جوانسازی پوست کاربرد میکروابریژن به شمار می رود .
اسکار جوش و آکنه

از مهم ترین انواع کاربرد میکروابریژن رفع اسکار جوش و آکنه است ، در این روش ابتدا پوست را تمیز نموده و به کمک دسته ی پروب سایش در جهت های مختلف و زمان مورد نظر پزشک ، انجام می شود .
لک پیری و لک بارداری

لک های پیری به مرور زمان در سن بالا به دلیل قرار گیری در معرض نور خورشید در افرادی که پوست روشن تری دارند دیده می شود .

لک های بارداری نیز در دوران بارداری در اثر تغییراتی که در سیستم بدن به وجود می آید ، ایجاد شده که اگر در حین درمان با میکرودرم ، فرد از پماد های لکه بر نیز استفاده کند در مئت زمان کوتاه تری این لک ها محو خواهد شد .
اسکار آبله و آکنه و جای سوختگی

در صورتی که آثار به جا مانده از آکنه و آبله و یا حتی سوختگی عمق زیادی نداشته باشد ، طی جلسه های درمانی این آثار ترمیم می شوند و پوست صاف تر می شود .
از بین بردن جوش های سر سیاه

از بین بردن جوش سر سیاه به خودی خود بسیار موثر است ، زیرا از ایجاد اسکار جوش پیشگیری می شود .
محو کردن آثار تاتو یا خالکوبی

خالکوبی هایی که عمیق نباشند را می توان به کمک روش میکروابریژن و همزمان با لیزردرمانی محو نمود .
ترک های پوستی

درمان ترک های ناشی از چاقی لاغری های پیاپی و یا در اثر زایمان را می توان تا حدی با این روش کم تر کرد ، اما باید گفت تاثیر چشم گیری نخواهد داشت .