کاهش وزن چشم گیر و سریع با رژیم غذایی آلکالاین یا قلیایی

رژیم آلکالاین, گاهی اوقات، بعنوان رژیم غذایی Ph نیز شناخته میشود که به تعادل سطح ph مایعات بدن شما ،ازجمله خون و ادرار کمک میکند. ph بدن شما تا حد زیادی، توسط تراکم مواد غذایی که میخورید تعیین میشود ؛تمام موجودات زنده و شکل زندگی برروی زمین بستگی به حفظ مناسب سطح Ph دارد و اغلب میگویند که زمانی که بدن Ph متعادل داشته باشد.

بیماری و اختلال نمیتواند در آن ریشه کند در ادامه این بخش از نمناک اطلاعات کاملی در مورد رژیم غذایی آلکالاین یا قلیایی بدست خواهید آورد.

رژیم غذایی آلکالاین چرا اینقدر رایج و شایع است؟

اگر شما میخواهید، که یک رژیم آلکالاین داشته باشید, مهم است که از آن به تدریج استفاده کنید و مصرف غذاهای اسیدی را به یک باره متوقف نکنید اگر اینکار را انجام ندیهد ,ممکن است، بدن شما رنج ببرد در این رقابت، بین غذاهای قلیایی و اسیدی,برنده ها باید آجیل و هرچیز سبز باشد .Ph خود را بارژیم قلیایی تنظیم کنید. فلسفه اساسی ،این رژیم میگوید,زمانی که محیط سلولی بدن شما اسیدی است ,بدن شما میتواند از بیماری هایی، رنج ببرد اگر این محیط قلیایی باشد,بدن بسیار سالم خواهد بود.
مقیاس ها و فاکتورهای مهم در مورد سطح Ph (قلیا) بدن

آنها بین ۰ تا ۱۴ هستند
۷ خنثی است
سطوح ۰ تا ۶ اسیدی و ۸ تا ۱۴ قلیایی است
سطح ph خون شما بر روی فشار خونتان , رگ های خونی و متابولیسم و فرآیندهای تنفسی مستقیما تاثیر میگذارد.
عدم تعادل بدن انسان :زمانی که رژیم غذایی شما، حاوی مقدار زیادی مواد غذایی اسیدی باشد,بسیاری از عواقب وجود دارد که ممکن است شما در سال های آینده پشیمان شوید.
بدن شما ،مواد معدنی و مواد مغذی را به راحتی جذب میکند.
سلول های شما انرژی تولید کردن را متوقف خواهند کرد.
سلول های آسیب دیده ، توانایی درمان و تعمیر خودشان را از دست میدهند.
سیستم ایمنی بدن ، به بیماری ها واکنش نشان میدهد .
شما از خستگی رنج خواهید برد و بیشتر مستعد ابتلا به بیماری هستید.

در رژیم غذایی آلکالاین ،شما باید ۸۰%مواد غذایی قلیایی مصرف کنید هنگامی که سطح Ph خود را تثبیت کردید، از نتیجه آن احساس خوشحالی میکنید سپس شما میتوانید با مخلوط ۴۰-۶۰، تعادل را حفظ کنید ، برای این کار بهترین روش تغییر در تغذیه است . رایج ترین مواد غذایی قلیایی ،عبارتند از:میوه ها, سبزیجات سبز,دانه ها ,آجیل,ادویه جات.
فواید رژیم آلکالاین:

ضدپیری :با پیروی از این رژیم غذایی، شما به Ph 7.36 خواهید رسید ،که سلول ها را زنده خواهد کرد در رژیم غذایی اسیدی ,این بدتر میشود و به روند پیری ، سرعت میبخشد.
انرژی بیشتر :مواد مغذی و مواد معدنی که در این رژیم دریافت میکنید، عملکرد سلولی شما را به طور قابل توجهی بهبود میبخشند به این دلیل است، که مواد معدنی مانند پتاسیم ,کلسیم,سدیم و منیزیم مانند تزریق انرژی خالص ،برای بدن شما هستند.
سیستم ایمنی قوی تر :اگر بدن شما اسیدی باشد,خون شما برای باکتری ها و ویروس ها و همچنین برای بیماری ها به یک محل مناسب تبدیل خواهد شد اما، اگر بدن شما ،بیشتر قلیایی باشد، بسیار مقاوم تر است.
وزن ایده آل بدن :اگرچه هدف اصلی این رژیم ،از دست دادن وزن نیست,اما این نتیجه را به دست می آورید بعد از انتخاب کردن این رژیم ،شما به سرعت چربی میسوزانید و حتی میتوانید به اندازه بدن ایده آل خود برسید.